Ballina Lajme Kosova Aksident në Vushtrri, lëndohen dy persona

Aksident në Vushtrri, lëndohen dy persona

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë.
Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të lënduar dy persona.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.
“Dy persona kanë marr lëndime trupore, pasi vetura ka dal nga rruga dhe është rrotulluar. Aksidenti ka ndodh rreth orës 09:00 në fshatin Maxhunaj, Vushtrri”, ka thënë Zahiti./GazetaBlic

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Në këtë ditë, para nëntë vitesh Messi u bë lojtari i parë që shënoi pesë gola në një ndeshje në Ligën e Kampionëve

Një Lionel Messi i pandalshëm bëri historinë duke u bërë lojtari i parë ndonjëherë që shënoi pesë gola në një lojë të...

Vuçiqi në presion, thotë se është në pozitë të pashpresë sepse po i kërkohet ta njoh pavarësinë e Kosovës

***Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi se Serbia është në një situatë shumë të vështirë në lidhje me Kosovën, dhe shtoi se...

Ndjehen lëkundje tërmeti në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Tërmet me intensitet me magnitudë tre sipas shkallës së Rihterit është ndjerë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:43 në rajonin e Dibrës,...

Foto e jashtëzakonshme, fotografi kap “anijen në fluturim”

Imazhi i asaj që duket si një anije fluturuese është rezultat i një iluzioni të rrallë optik në brigjet e Anglisë.David Morris...