Ballina Showbiz Agnesa pyet, kënd do të dëshironi ta takoni sot në ashensor?

Agnesa pyet, kënd do të dëshironi ta takoni sot në ashensor?

Bukuroshja nga Kosova Agnesa Vuthaj ka postuar disa foto plot glamur sonte në Instagram

Megjithatë, Agnesa ka bërë një pyetje të çuditshme për të gjithë fansat e saj. Ajo ka shkruar se kë do të dëshironin që ata ta takonin në ashensor.

“Kënd do donit ta takonit rastësisht ne ashensor?”, ka pyetur ajo derisa edhe përgjigjet kanë qenë interesante, me të atilla që nuk duan ta shikojnë askënd në “rrethana të tilla” duke aluduar kështu në koronavirusin.

Bukuroshja kosovare ka lajmëruar para disa dite që është vetizoluar derisa vazhdimisht ka postuar foto ku ajo shihet e veshur me fustana luksoz.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Psikologët tregojnë 10 mënyra se si të krijoni miqësi me fëmijën tuaj

Ekzistojnë mënyra të mbështetura nga shkenca për t’i forcuar lidhjet dhe për të inkurajuar fëmijën tuaj të jetë i afërt me...

Osmani:Kjo fitore historike më së shumti e mbi të gjitha u takon qytetarëve

Kandidatja më e votuar në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vjosa Osmani përmes një postimi në Facebook i është drejtuar qytetarëve të Kosovës...

Tërmeti “shkund” Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Prizren

Tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë para pak minutash pranë Larisas. Lëkundjet janë ndjerë dhe në Juglindje të vendit deri në kryeqytet.Në...

Rrëzohet një helikopter ushtarak turk, 11 dëshmorë dhe 2 të plagosur

Si pasojë e incident aksidental të një helikopteri ushtarak në rrethin Bitlis të Turqisë, 11 ushtarë kanë rënë dëshmorë.