Ballina Lajme A e dini që skifteri më i shtrenjtë në botë është shitur...

A e dini që skifteri më i shtrenjtë në botë është shitur në vlerë se më shumë se dy shtepi?A e dini që skifterët mund të kushtojnë më shumë sesa një shtëpi pse jo edhe sesa një vile?

Nëse bëhet fjalë për gadishullin Arabik, atëherë skifterët marrin edhe më shumë vlerë pasi përdoren për gjueti.

Një skifter i racës Shahin u shit 170 mijë dollar gjatë një ankandi që zgjati plot 45 ditë në ankandin në Klubin Saudit të Skifterëve.

Ky skifter u kap në natyrë në veri-lindje të Arabisë Saudite.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Bashkia e Shkodrës kërkon shpalljen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore: Argjinatura mbrojtëse është çarë

Bashkia e Shkodrës kërkon shpallen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore në Anën e Malit, Dajç dhe Shkodër....

Kontrabandë me 800 kg duhan, arrestohet 38 vjeçari në Kukës

Një 38 vjeçar është arrestuar në Kukës pasi në fugonin të cilin e drejtonte, u gjetën rreth 800 kg duhan pa faturë...

Problemet që ndotja i shkakton lëkurës

Studime të shumta kanë lidhur ndotjen me problemet e lëkurës duke përfshirë urtikarie, puçrra, plakje të parakohshme të lëkurës dhe gjendje inflamatore...

Ekskluzive: Mësohen motivet që e quan babain të vriste djalin, Albert Krasniqin

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vrarë në bodrumin e banesës së tij te...