Ballina Lajme A e dini që skifteri më i shtrenjtë në botë është shitur...

A e dini që skifteri më i shtrenjtë në botë është shitur në vlerë se më shumë se dy shtepi?A e dini që skifterët mund të kushtojnë më shumë sesa një shtëpi pse jo edhe sesa një vile?

Nëse bëhet fjalë për gadishullin Arabik, atëherë skifterët marrin edhe më shumë vlerë pasi përdoren për gjueti.

Një skifter i racës Shahin u shit 170 mijë dollar gjatë një ankandi që zgjati plot 45 ditë në ankandin në Klubin Saudit të Skifterëve.

Ky skifter u kap në natyrë në veri-lindje të Arabisë Saudite.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Vuçiqit e Bërnabiqit s’ju pëlqeu fjalimi i Kamberit në Kuvend, por ky ka disa porosi për ta

Deputeti i listës “Lugina e Bashkuar - SDA Sanxhak”, Shaip Kamberi, në Kuvendin e Serbisë, dje, pas fjalimit të mandateres për qeverinë...

Pozitat e gjumit lidhen me personalitetin tuaj

Muzika që ju pëlqen të dëgjoni, stili që zgjidhni për rrobat tuaja, mënyra se si ju dekoroni shtëpinë tuaj ose mënyra se...

Terapistët tregojnë disa mënyra se si të minimizoni nervozën dhe të zgjidhni problemet

Bëni gjithçka që duhet të bëni që ju ndihmon të qetësoheni. Nëse keni nevojë të largoheni nga dhoma për disa minuta, bëni...

Merret vendimi i fundit/ Mbyllen Universitetet dhe Konviktet? Rakacolli sapo e njoftoi, ja ç’do ndodhë

Zv.Ministrja Mira Rakacolli në një deklaratë për media ka bërë me dije vendimin e fundit të marrë nga Komiteti Teknik i Ekspertëve,...