45-vjeçarja që vazhdimisht përzihet me vajzën e saj për shkak të pamjes rinore

Showbiz

Të gjithë po plakemi, por nganjëherë duket sikur disa njerëz e sfidojnë kohën dhe duken më të rinj pavarësisht viteve të kaluara, dhe shembulli më i mirë i kësaj është nëna Lisa Gulyaewajeva, e cila tronditi internetin me pamjen e saj në moshën 46 vjeç.

24-vjeçarja Lisa u pyet nga shoqëruesit e saj me kë ishte, sepse ajo ishte e bukur, dhe ajo iu përgjigj atyre me një video në të cilën tregonte nënën e saj.

“Të gjithë më pyesin se si është të dukesh kaq e re, por shiko më parë mamanë time”, shkroi ajo.

Shfrytëzues të shumtë theksuan se do të ishte shumë e vështirë për ta të kuptonin se kush është nënë dhe kush vajzë nëse do ti shihnin së bashku në rrugë./Telegrafi/

@liza_gulyaewa

thanks mum for good genetics ♥️ #fyp

♬ original sound – Sarah Cothran