Ballina Uncategorized 25-vjeçarja pretendon se mbeti shtatëzënë pasi fryu era, gruaja i çudit të...

25-vjeçarja pretendon se mbeti shtatëzënë pasi fryu era, gruaja i çudit të gjithë pas lindjes së fëmijës

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Indonezi, ku një 25 vjeçare pretendon se ka mbetur shtatzënë vetëm përmes erës.

“Fryu erë dhe mbeta shtatzënë”, u shpreh ajo për të afërmit kur e pyetën se si ndodhi.

25-vjeçarja nga Cianjur ishte ndarë nga bashkëshorti prej shumë muajsh, ndërsa të afërmit u shqetësuan kur panë se kishte mbetur shtatzënë.

“Ishe shtrirë në shtëpi dhe e ndjeva erën të më kalonte nepër trup”, vijoi ajo, ndërsa të afërmit u çuditën kur panë një fëmijë në krahët e saj.

Sigurisht, askush nuk e besoi verisonin e saj se kishte mbetur shtatzënë pa kryer marrëdhënie seksuale me një mashkull, megjithatë lajmi ka marrëdhënë duke u bërë temë në mediat botërore.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Pyetet për Murat Jasharin, Kurti nga Shqipëria: Nuk bëjmë kompromis me presidentin, posti i takon Vjosa Osmanit

Kryetari i VV-së, Albin Kurti po qëndron në Shqipëri në përkrahje të kandidatëve të Vetëvendosjes në zgjedhjet atje.Kurti në një konferencë për...

Përshëndetje nga Gjermania: Një Lajçak për Serbinë

Nga Baton HaxhiuKandidati për kryeministër, Albin Kurti, bëri shtetarin duke përkujtuar një moment mesjetar të Besëlidhjes së Madhe, të epokës së Skënderbeut....

Përshëndetje nga Gjermania: Një Lajçak për Serbinë

Nga Baton Haxhiu Kandidati për kryeministër, Albin Kurti, bëri shtetarin duke përkujtuar një moment mesjetar të Besëlidhjes së Madhe,...

Premier Liga angleze, ndeshjet e xhiros së 29-të

Pas 26-të xhirosh, “Djajtë e Kuq” gjenden në vendin e dytë në tabelë, me 14 fitore, tetë barazime dhe katër humbje, duke...