Ballina Lajme Bota 25-vjeçarja pretendon se mbeti shtatëzënë pasi fryu era, gruaja i çudit të...

25-vjeçarja pretendon se mbeti shtatëzënë pasi fryu era, gruaja i çudit të gjithë pas lindjes së fëmijësNjë ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Indonezi, ku një 25 vjeçare pretendon se ka mbetur shtatzënë vetëm përmes erës.

“Fryu erë dhe mbeta shtatzënë”, u shpreh ajo për të afërmit kur e pyetën se si ndodhi.

25-vjeçarja nga Cianjur ishte ndarë nga bashkëshorti prej shumë muajsh, ndërsa të afërmit u shqetësuan kur panë se kishte mbetur shtatzënë.

“Ishe shtrirë në shtëpi dhe e ndjeva erën të më kalonte nepër trup”, vijoi ajo, ndërsa të afërmit u çuditën kur panë një fëmijë në krahët e saj.

Sigurisht, askush nuk e besoi verisonin e saj se kishte mbetur shtatzënë pa kryer marrëdhënie seksuale me një mashkull, megjithatë lajmi ka marrëdhënë duke u bërë temë në mediat botërore.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ndërpritet konferenca e Koemanit, i ndodhi e papritura

Ronald Koeman e ka braktisur konferencë për media para kohe.Teksa po fliste për ndeshjen e nesërme me Sevillën, nisën t’i rrjedhin hundët...

Alternativa Demokratike Shqiptare dorëzon listën për zgjedhjet e 28 Marsit/Çertifikohen me nr.6

Të dashur qytetarë të Komunës së Preshevës,Sot u finalizuan procedurat teknike rreth përpilimit të dokumentacionit dhe dorëzimit të listës së kandidatëve në...

Merkel refuzon të vaksinohet: Jam 66 vjeçe dhe nuk bëj pjesë në grupin e rekomanduar

Merkel ka refuzuar që të marrë dozën e parë të vaksinës AstraZeneca apo Biontech duke i lënë radhë më të moshuarve apo...

Gordana Jankullovska dënohet me 4 vjet burg

Ish ministrja e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska është dënuar me 4 vjet burg.Dënimi bëhet në rastin “Target-Fortesa” për shkak të përgjimeve...