Ballina Lajme Kosova 19-vjeçari që u vra në Gjilan ishte anëtar i tifogrupit gjilanas “Skifterat”

19-vjeçari që u vra në Gjilan ishte anëtar i tifogrupit gjilanas “Skifterat”

Një 19-vjeçar është qëlluar gjatë mesnatës për vdekje në Gjilan.

Viktima në fjalë është Engjëll Smerqaku, anëtar i tifogrupit të klubit të Gjilanit “Skifterat”.

Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, tifogrupi gjilanas ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta për familjen Smerqaku.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Në këtë ditë, para nëntë vitesh Messi u bë lojtari i parë që shënoi pesë gola në një ndeshje në Ligën e Kampionëve

Një Lionel Messi i pandalshëm bëri historinë duke u bërë lojtari i parë ndonjëherë që shënoi pesë gola në një lojë të...

Vuçiqi në presion, thotë se është në pozitë të pashpresë sepse po i kërkohet ta njoh pavarësinë e Kosovës

***Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi se Serbia është në një situatë shumë të vështirë në lidhje me Kosovën, dhe shtoi se...

Ndjehen lëkundje tërmeti në pjesën perëndimore të Maqedonisë

Tërmet me intensitet me magnitudë tre sipas shkallës së Rihterit është ndjerë mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:43 në rajonin e Dibrës,...

Foto e jashtëzakonshme, fotografi kap “anijen në fluturim”

Imazhi i asaj që duket si një anije fluturuese është rezultat i një iluzioni të rrallë optik në brigjet e Anglisë.David Morris...