Ballina Showbiz Ҫka po i mungon Oltës në karantinë?

Ҫka po i mungon Oltës në karantinë?

Duket se Olta Gixharin ka filluar ta bezdisë qëndrimi në shtëpi.

Ajo e ka publikuar një video në Instagram, pranë të cilës ka treguar se është përmalluar të kurohet deri në detaje në sallonet e bukurisë.

“Para karantines! Nuk e njoh kte bionden e lyer deri ne rrenje Po ju goca ju ka marre malli te kuroheni ne sallonet e bukurise??? Une po vdeesss te pakten te lyej vetem rrenjen e flokut…Tag shoqe qe i ka dal rrenja ”, u shpreh ajo.

Në ndërkohë kujtojmë se Olta është njëra nga emrat e estradës që po qëndron e izoluar shkak i gjendjes aktuale.

- Artikull i sponzorizuar -

në fokus

Ojq “Vizioni” dhuroi uniformat për Sh.M. “Sezai Surroi” Bujanoc

Sot në shkollën e mesme " Sezai Surroi " dhuruam uniformat për nxënësit e drejtimit të mjeksisë.Bashkarisht me kryetarin e KKSH z.Ragmi...

Të gjithë e shijojmë dhe na pëlqen aroma, por me siguri nuk i dinit këto 6 ‘sekrete’ të kafes turke

Të gjithëve na ndodh që dita jonë të nisë me konsumimin e një kafeje në mëngjes, kjo ndoshta na hap sytë dhe...

Ditë zie për Flori Mumajesin

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, nënën e tij. Lajmi është bërë i ditur...

Akademia e Shkencave të Shqipërisë vjen me tri vepra madhore albanologjike

Akademia e Shkencave e Shqipërisë po vijon punën për hartimin e tri veprave madhore albanologjike: Enciklopedia shqiptare, Fjalori i madh i shqipes...